Telefon do rehabilitacji Godziny przyjęć Pon – pt: 8:00 – 20:00 Sob: 8:00 – 14:00
Centrum Medyczne - ortopedia i rehabilitacja Łódź

Diagnostyka rehabilitacyjna

DIAGNOSTYKA >> Diagnostyka rehabilitacyjna

DIAGNOSTYKA REHABILITACYJNA

Nasze centrum wykorzystuje nowoczesny sprzęt służący analizie, diagnostyce i ocenie ruchu, który wspomaga rehabilitację. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne dobranie parametrów ćwiczeń usprawniajacych jak również stałe monitorowanie postępów leczenia. Zapraszamy Rehabilitacja Łódź ul. Mikołaja Kopernika 48/50.

Powrót

Tergumed - System Rehabilitacji Kręgosłupa

Jako jedna z dwóch placówek w Polsce oferujemy pacjentom system do rehabilitacji i diagnostyki kręgosłupa. Linia urządzeń tergumed® 700 ułatwia systematyczną analizę i ocenę mięśni stabilizujących kręgosłup, jak również ukierunkowuje trening odpowiednich grup mięśniowych. Przed rozpoczęciem zaplanowanego treningu, pacjent powinien wykonać funkcjonalny test na każdej z maszyn. Wyniki testu pacjenta porównywane są z danymi referencyjnymi.

Tergumed 700
Rehabilitacja na sprzęcie Tergumed

Wskazania do klinicznych zastosowań:

Biodex Gait Trainer
Biodex Gait Trainer

Biodex Gait Trainer

System detekcji ukazuje: długości i szerokości kroków oraz prędkość chodu. Posiada oprogramowanie do oceny parametrów chodu pacjenta. W oparciu o uzyskane obiektywne wyniki planowana jest indywidualna reedukacja chodu pacjenta, z wykorzystaniem biofeedbacku – informacji zwrotnej o poprawności wykonania ćwiczenia. Pozwala to na rozwijanie prawidłowych wzorców chodu, stymulowanie równowagi, koordynacji oraz siły i wytrzymałości odpowiednich grup mięśniowych.

Biodex system
Biodex System

BIODEX SYSTEM

Zestaw do oceny i treningu dynamicznego mięśni w warunkach: ruchu biernego, pracy izometrycznej, pracy izotonicznej (koncentrycznej i ekscentrycznej), pracy izokinetycznej (ekscentrycznej i koncentrycznej), reaktywnej pracy ekscentrycznej z możliwością pełnej archiwizacji i eksportu danych do analizy statystycznej.

ANALIZA CHODU ORAZ DYNAMICZNA I KLASYCZNA PODOGRAFIA

Nie ma dwóch takich samych stóp dlatego wkładka jest unikatowym dziełem.

FMC jako jedyna firma w Polsce daje 100% gwarancję skuteczności. Wykonana wkładka musi działać bezpośrednio po jej włożeniu do buta w przeciwnym razie chory nie płaci za nią!

Wkładki wykonane są z najwyższych jakościowo materiałów produkowanych przez francuską firmę Podiatech – światowego lidera w tej dziedzinie.

FMC oferuje zaopatrzenie dla każdej stopy (stopa pourazowa, cukrzycowa, reumatoidalna, sportowa i inna)..

Dla sportowców mamy w ofercie unikatowe wkłądki dedykowane różnym sportom które nie tylko są w stanie skorygowac istniejace nieprawidłowosci ale również zapobiec urazom sportowym podczas treningów.

Szczególną cechą wykonywanych wkładek są: