Telefon do rehabilitacjiSkontaktuj się z nami! Godziny przyjęć Pon – pt: 8:00 – 20:00 Sob: 8:00 – 14:00
Centrum Medyczne - ortopedia i rehabilitacja Łódź

O NAS

Lata ciężkiej pracy

FMC Centrum Medyczne to polska rodzinna firma założona przez profesora Jarosława Fabisia i jego żonę Małgorzatę Fabiś. Zaczynaliśmy od małej wynajmowanej sali, gdzie rehabilitowaliśmy pacjentów po zabiegach operacyjnych profesora. Korzystaliśmy z podstawowego wypożyczonego sprzętu. Dzięki zaangażowaniu mogliśmy się ciągle doskonalić, wzbogacać naszą ofertę i rozszerzać zakres naszych kompetencji. Misją z powodzeniem realizowaną przez rodzinę Fabiś jest zapewnienie Państwu opieki medycznej na najwyższym światowym poziomie.

FMC Centrum Medyczne
Wkrótce przenosimy się do nowoczesnej kliniki

Dzisiaj nasze centrum rehabilitacji jest jedną z najlepiej wyposażonych placówek w kraju. Jako pierwsza klinika w kraju zaopatrzyliśmy się w zintegrowany nowoczesny system rehabilitacji kręgosłupa TERGUMED. Umożliwiamy naszym pacjentom trwałe odzyskanie sprawności, ponieważ wszystkie usługi medyczne świadczone w naszej klinice posiadają gruntownie udukomentowaną skuteczność. Świadczymy również usługi lecznicze i diagnostyczne z zakresu większości dziedzin medycyny. W naszej klinice konsultacji udzielają znani i cenieni lekarze. Nasz zespół tworzą zaangażowani i wykwalifikowani specjaliści.


Rehabilitacja - kliknij aby dowiedzieć się więcej

Nasz personel
NASZ PERSONEL

W trosce o Państwa zdrowie, zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów zajmujących się rehabilitacją i fizykoterapią.

Zobacz więcej
Nasi pacjenci
NASI PACJENCI

Nasi pacjenci są dla nas najważniejsi. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić fachową rehabilitację i otoczyć Państwa staranną opieką medyczną.

Aktualności
AKTUALNOŚCI

Nieustająco się rozwijamy. O życiu naszego centrum na bieżąco informujemy w zakładce Aktualności, a także na naszym Facebooku.

Godziny otwarcia przychodni
GODZINY OTWARCIA
Pon – pt: 7:30 – 20:00
Sob: 7:30 – 14:00
Godziny otwarcia przychodni
ADRES
Ul. Mikołaja Kopernika 48/50
90-553 Łódź
Godziny otwarcia przychodni
KONTAKT
Telefon: