Telefon do rehabilitacjiSkontaktuj się z nami! Godziny przyjęć Pon – pt: 8:00 – 20:00 Sob: 8:00 – 14:00
Centrum Medyczne - ortopedia i rehabilitacja Łódź

Fizjoterapeuta Łódź

REHABILITACJA >> Fizjoterapeuta Łódź

Fizjoterapeuta Łódź

Naszym celem jest leczenie bólu i zapewnienie Państwu powrotu do maksymalnej sprawności. Podczas pracy z Państwem fizjoterapeuci wykorzystują wiedzę zdobytą podczas wieloletnich studiów magisterskich i licznych kursów, w których regularnie uczestniczą w celu doskonalenia umiejętności. Nad jakością indywidualnego programu rehabilitacji czuwa prof. dr hab. nauk med. Jarosław Fabiś. Współpracujemy z ambitnymi i zaangażowanymi emocjonalnie fizjoterapeutami.

Oferujemy wszystkie dostępne zabiegi fizjoterapeutyczne i szeroką gamę sprzętów do rehabilitacji klasycznej. Wszystko odbywa się w eleganckim wystroju i napawającej energią do działania atmosferze Centrum Medycznego FMC. Galerię zdjęć i informacje o naszych kompetencjach, sprzęcie i o tym jak wygląda praca fizjoterapeutów znajdziecie Państwo w zakładce rehabilitacja klikając tutaj.

Fizjoterapeuci w naszym zespole

Kursy

Oprócz zapewnienia Państwu wszechstronnie wyposażonego ośrodka współpracujemy z fizjoterapeutami, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje uczęszczając na kursy takie jak:

Zapraszamy Fizjoterapeuta Łódź przy ulicy Kopernika 48/50.

Oferujemy również leczenie z dojazdem do domu. Fizjoterapeuta wykonuje indywidualne zabiegi, mobilizacje, kinesiotaping i terapie manualną. Leczą kontuzje oraz pomagają w odzyskaniu sprawności i samodzielności.

Masaże

Masaż jest jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych terapii. Masaże zapewniają lepsze ukrwienie i relaksują całe ciało. Stymulują regenerację mięśnie po wysiłku fizycznym i uszkodzeniach. Odpowiednie techniki masażu łagodzą dolegliwośći bólowe pleców, mieśni i stawów.