Rehabilitacja

Rehabilitacja jest integralnym elementem powrotu do zdrowia oraz utrzymania sprawności niezależnie od wieku. Wiemy o tym i dlatego otaczamy naszych pacjentów opieką na najwyższym poziomie stale podnosząc nasze kwalifikacje. Nie boimy się nawet najcięższych przypadków którym inni odmawiają już pomocy. Indywidualnie dobrany program rehabilitacji jest gwarancją sukcesu terapeutycznego niezależnie od schorzenia. Nasz wyszkolony personel oraz najwyższej klasy profesjonalny sprzęt od wielu lat przywraca zdrowie pacjentom z całego kraju.

Rehabilitacja ortopedyczna

Oferujemy pełną gamę zabiegów dla pacjentów leczonych zarówno zachowawczo jak i po leczeniu operacyjnym.

Rehabilitacja neurologiczna

Pomagamy pacjentom w powrocie do zdrowia i codziennej rehabilitacji po udarach, urazach układu nerwowego. Współpracujemy z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego.

Rehabilitacja kardiologiczna

Nasz wykwalifikowany zespół złożony z rehabilitantów oraz lekarzy specjalistów czuwa nad usprawnianiem pacjentów po incydentach sercowo-naczyniowych.

Gojenie i regeneracja

Wspomaganie procesu gojenia i regeneracji, w wybranych przypadkach, stanowi niezbędny element powodzenia leczenia i osiągnięcia oczekiwanych rezultatów operacji.

Rehabilitacja w domu pacjenta

Nasza wykwalifikowana kadra świadczy również usługi rehabilitacyjne dla pacjentów których stan zdrowa uniemożliwia dojazd na rehabilitację stacjonarną. Opiekujemy się chorymi w domach, szpitalach i innych placówkach medycznych.

Zapraszamy również na naszą stronę Analiza składu ciała