Nasi pacjenci

Od wielu lat otaczamy pełną opieką naszych pacjentów. Dzięki nam do zdrowia wracają Pacjenci nawet po najcięższych urazach. Czuwamy również nad zdrowiem najbardziej wymagających pacjentów jakimi są sportowcy dla których sprawność na najwyższym poziomie jest gwarancją sukcesów karierze.

Piłka ręczna

  • Agata Rol – ekstraklasa (bark, kolano)
  • Beata Kowalczyk – ekstraklasa, reprezentant Polski (ACL, rewizyjny ACL drugie kolano)
  • Karolina Konsur – ekstraklasa (ACL)
  • Kinga Ślusarczyk – ekstraklasa (ACL)
  • Barbara Hajduk – ekstraklasa, reprezentantka Polski (ACL)
  • Sylwia Liszewska – ekstraklasa, reprezentantka kadry Polski (ACL, rewizyjne ACL drugie kolano)
  • Gabriela Kornacka – ekstraklasa (ACL)
  • Agata Wypych – ekstraklasa, wielokrotna królowa strzelców, kadra polski (staw skokowy)
  • Hanna Strzałkowska – ekstraklasa, reprezentantka kadry Polski (staw skokowy)
  • Roman Baturin – ekstraklasa (ACL)
  • Joanna Waga – ekstraklasa, reprezentantka Polski (ACL rewizja)
  • Agnieszka Dąbrowska – ekstraklasa
  • Agnieszka Augustyniak – reprezentantka Polski (ACL)

Podnoszenie ciężarów

  • Grzegorz Kleszcz – wielokrotny mistrz polski, 4 miejsce na olimpiadzie w Atenach (oba barki)
  • Marcin Dołęga – mistrz świata, Europy, wielokrotny mistrz Polski (bark)
  • Krzysztof Szramiak – wicemistrz Europy, wielokrotny mistrz Polski (bark)
  • Arsen Kasabijew  – mistrz Europy (bark)
  • Karol Gorczyczewski – mistrz Polski (bark)
  • Raul Cirekidze – mistrz Europy, wielokrotny mistrz Gruzji (bark)

Piłka plażowa

  • Bartosz Łosiak – mistrz Europy, świata, wielokrotny mistrz Polski (bark)
  • Bartosz Księżarek – kadra Polski (bark)
  • Dawid Popek – kadra Polski (kolano)
  • Karolina Baran – mistrzyni Europy (ACL)

Koszykówka

  • Bednarek Alicja – reprezentantka Polski, ekstraklasa (ACL, bark)
  • Piechowicz Paweł – ekstraklasa (bark)
  • Agnieszka Madejska – ekstraklasa (ACL)

Siatkówka

  • Kinga Baran – ekstraklasa (bark)
  • Sylwia Jędrzejczak – I liga (kolano)
  • Maciej Ancelewicz – ekstraklasa (bark)
  • Katarzyna Zaroślińska – reprezentantka Polski, ekstraklasa (kolano)
  • Radosław Wnuk – ekstraklasa (kolano)

Sporty walki

  • Zatorska Agnieszka – mistrz Polski karate, trener (oba kolana)
  • Zbigniew Lipczyk – mistrz Polski w karate (kolano, bark)
  • Chwieduk Maciej – mistrz polski w karate (PCL)
  • Cholajda Marcin – mistrz Polski w karate (kolano)
  • Żelazko Michał – mistrz Polski w zapasach (kolano)
  • Radosław Grzybicki – mistrz polski zapasy (bark)
  • Andrzej Kostecki – mistrz Polski w graplinku i brazylijskim jujstu, walczył w MMA z Chalidowem (bark)

Piłka nożna

  • Saganowski Marek – reprezentant Polski, ekstraklasa (kolano)
  • Mateusz Mak – ekstraklasa (bark)
  • Krzysztof Małecki – bramkarz, Korona Kielce (bark)
  • Krzysztof Olszewski – bramkarz, ekstraklasa (bark)

Rugby

  • Merab Gabunia – ekstraklasa, reprezentant Polski (kolano)
  • Krzysztof Zając – ekstraklasa, reprezentant Polski (ACL dwa kolana)
  • Kazimierz Matczak – ekstraklasa, reprezentant Polski (dwa barki, Achilles)
  • Krzysztof Serafin – ekstraklasa, reprezentant Polski (kolano)
  • Piotr Serafin – ekstraklasa, reprezentant Polski (kolano)
  • Szwarc Krzysztof – ekstraklasa, reprezentant Polski (bark)
  • Jędrysik Marek – ekstraklasa, reprezentant Polski (ACL)

Pozostałe sporty

  • Wiśniewski Michał – mistrz polski w pływaniu (ACL)
  • Paweł Pracownik – mistrz świata w trójboju siłowym (bark)
  • Tomasz Kudaszewicz – mistrz świata paralotni (bark)
  • Adrian Stanisławski – mistrz Polski i wielokrotny medalista mistrzostw Polski w szabli (bark)
  • Albert Stanisławski – mistrz Polski i wielokrotny medalista mistrzostw Polski w szabli (bark)
  • Pawłowska Anna – kolarstwo, mistrzyni świata (bark)
  • Michał Szuster – mistrz Europy, wielokrotny mistrz Polski w enduro – żużel (ACL) [po udanej rekonstrukcji ACL brat oraz operacji kolana mama mistrza]

Balet

  • Karolina Sasin – pierwsza solistka Opery Łódzkiej (ACL)
  • Julia Sadowska – solistka Opery Łódzkiej (bark)
  • Dominik Muśko – pierwszy solista Opery Poznańskiej (ACL)
  • Markos Robson De Lima Junior – solista Opery Łódzkiej (kolano)
  • Wiktor Dieriewianko – pierwszy solista Opery Bydgoskiej (bark)

Muzycy

  • Prof. Jacek Niedziela Meira – muzyk, kompozytor (bark)
  • Prof. Jan Żak – muzyk (bark)
  • Michał Urbaniak – światowej sławy muzyk jazzowy (bark)